صابون های گیاهی

برای محافظت کامل از پوست میبایست از مواد شستشو دهنده مختلفی استفاده کرد. خرید عمده صابون های گیاهی یکی از روش‌های مراقبتی مطمئن است که نقش مهمی در لطافت و ضدعفونی کردن پوست دارند. ماده اصلی تشکیل‌دهنده صابون‌های گیاهی به منظور اثرگذاری کامل بر روی پوست و پایین آمدن عوارض ناشی از آن، خود گیاهان طبیعی است. در صابون‌های گیاهی از مواد گیاهی دیگر مانند روغن نارگیل، روغن کرچک، روغن زیتون و چای سبز استفاده میشود.

انواع صابون گیاهی

صابون آلوئه ورا: برای از بین بردن جوش‌های زیرپوستی و ضدعفونی کردن آنها به کار میرود. همچنین برای لطافت پوست از آن استفاده میکنند.

صابون سیاهدانه: این صابون تاثیر بسیار بالایی برای شوره سر و تقویت پیاز مو دارد. اگر درگیر ریزش مو هستید، توصیه میشود که از این صابون غافل نشوید. خرید عمده صابون های گیاهی از جمله این صابون را می توانیم از عطاری آنلاین ویترین فود انجام دهید.

صابون زردچوبه: بیماری آکنه و اگزما که به صورت التهاب، سوزش و خارش نمایان میشود را تا حد بسیار زیادی درمان میکند. با استفاده از صابون زردچوبه میتوانید منتظر پوستی درخشان باشید.

صابون شیر الاغ و شیر بز: به دلیل داشتن ویتامین و پروتئین‌های گوناگون و مفید، باعث جوان‌سازی و پاکسازی پوست میشوند. همچنین به منظور از بردن تیرگی و لک پوست میتوان از این صابون استفاده کرد.

صابون ماریانا: گیاه ماریانا برای ضدعفونی کردن واژن بسیار کارآمد میباشد. حتی موارد بیشتری از قبیل تنگ کردن واژن را میتوان با این صابون انجام داد که باعث افزایش لذت در رابطه جنسی نیز میشود.

صابون گوگرد: رفع آکنه پوست از موارد مهمی است که این صابون درمان میکند و درخشندگی را به پوست شما بازمیگرداند. از خاصیت دیگر این صابون از بین بردن بوی بد عرق بدن است.

صابون زغال: منافذ باز روی پوست که محلی برای تجمع چربی و بروز آکنه میباشد را کاهش میدهد. با کاهش دادن منافذ میتوانید داشتن پوستی درخشان را تجربه کنید.

صابون قهوه: این صابون باعث سفت شدن پوست میشود و در نتیجه در پیشگیری از چین و چروک بسیار مفید است. قهوه برای کاهش دادن سلولیت بدن بسیار کاربرد دارد. سلولیت همان چربی‌های روی بدن است که شکل و فرم دیگری به خود گرفته‌اند.

صابون ختمی: مناسب برای کسانی است که پوست بسیار خشکی دارند. این گیاه با داشتن مواد مرطوب کننده فوق‌العاده، میتواند پس از دوره استفاده، مشکل خشک بودن پوست را به طور کل درمان کند. خرید عمده صابون های گیاهی کاری به صرفه تر می باشد. چرا که قیمت مناسب تری دارد.

نحوه خرید صابون های گیاهی اصل

برای خرید عمده صابون های گیاهی و طبیعی اصل می‌توان به عطاری آنلاین ویترین فود اعتماد کرد. این عطاری با هدف حذف واسطه‌ها راه‌اندازی گردیده و محصولات طبیعی و ارگانیک  را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.  از این رو برای خرید عمده صابون های گیاهی به این عطاری آنلاین مراجعه کنید

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)