روغن‌های گیاهی اصل و طبیعی عطاری آنلاین ویترین فود

روغن‌های گیاهی از دانه میوه‌ها و سبزیجاتی که حاوی روغن و حبوبات و آجیل‌های مختلف‌اند استخراج می‌شوند که نقش مهمی در غذاهای بسیاری از مردم در سرتاسر جهان دارد؛ چرا که چربی این روغن‌ها کاملا سالم است. روغن‌های پرطرفدار نارگیل، ذرت، زیتون، هسته خرما، بادام زمینی، گلرنگ، سویا و آفتابگردان نمونه‌هایی از روغن گیاهی هستند.

روغن‌های طبیعی، روغن‌گیاهی‌ای است که به ترتیب از نمک‌های غیرطبیعی گلیسیرین با تعداد زیادی اسیدهای آلی مانند اسید استئاریک، اسید اولئیک و اسید پالمیتیک استارین، اولئین و پالمیتین تشکیل شده است.

انواع روغن گیاهی و طبیعی

روغن نارگیل: از مغز میوه نارگیل گرفته می‌شود و حاوی چربی اشباع شده زیادی است که بدن را به سوزاندن چربی تشویق می‌کند.

روغن گلرنگ: از دانه‌های گیاه گلرنگ گرفته می‌شود، اگر به دنبال یک روغن جایگزین برای روغن زیتون هستید روغن گلرنگ می‌تواند انتخاب خوبی باشد، چراکه برای پخت و پز در دماهایی بالا بسیار مناسب است.

روغن آفتابگردان: از دانه‌های روغنی گل آفتابگردان گرفته می‌شود و از روغن‌های سالم محسوب می‌شود اما بیش از حد استفاده کردن از آن، به سلامتی شما آسیب خواهد رساند.

روغن سویا: نوعی روغن گیاهی است که از دانه‌های سویا گرفته می‌شود و دومین روغن پرمصرف گیاهی در جهان محسوب می‌شود.

روغن زیتون: این روغن از میوه درخت زیتون گرفته می‌شود. اگر به دنبال روغنی برای رژیم غذایی‌تان هستید روغن زیتون یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

روغن سبوس برنج: از سبوس برنج (لایه بیرونی دانه برنج) گرفته می‌شود. این روغن به خوش‌طعم‌تر شدن غذاها کمک فراوانی می‌کند.

روغن درخت چای: از برگ‌های Melaleuca alternifolia که یک درخت کوچک بومی کوئینزلند و نیو ساوت ولز، استرالیا به دست می‌آید. این روغن چند منظوره  برای سالم نگه داشتن پوست، مو و ناخن‌ها یک انتخاب ایده‌آل است.

روغن بابونه: یکی از بهترین روغن‌ها برای کم کردن استرس این روزها، روغن بابونه است که حتی بوئیدن آن می‌تواند تاثیرگذار باشد.

روغن نعناع: یکی از ضروری‌ترین روغن‌ها است که هم به صورت موضعی و هم به صورت خوراکی قابل استفاده است.

روغن بادام زمینی: نوعی روغن گیاهی است که از دانه‌های خوراکی گیاه بادام زمینی گرفته می‌شود.

روغن کنجد: از دانه‌های کنجد گرفته می‌شود. این روغن هم می‌تواند غذاهایتان را خوش‌طعم کند و هم گزینه مناسبی برای تقویت پوست و موی شما است.

نحوه خرید روغن‌های گیاهی اصل

شما برای خرید انواع روغن‌های گیاهی اصل و خالص  به عطاری آنلاین ویترین فود می‌توانید اعتماد کنید. این عطاری با هدف حذف واسطه‌ها راه‌اندازی گردیده و محصولات طبیعی و ارگانیک و همچنین  را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

همچنین عطاری آنلاین ویترین فود انواع دانه‌های روغنی را به عنوان یک مرکز فروش دانه‌های روغنی در بسته‌بندی‌های متفاوت در ظرفیت‌های مختلف به بازار عرضه می‌کند.