دستگاه های صنعتی

امروزه بدلیل افزایش بیماری های قلبی و عروقی و همچنین بدلیل نا سالم بودن بعضی از روغن ها و همچنین مواد خوراکی صنعتی، افراد تمایل به استفاده از مواد گیاهی و طبیعی کرده اند . حال برای عصاره گیری این محصولات، نیاز به خرید دستگاه های صنعتی و خاصی است به همین دلیل بسیاری از فروشگاه ها که عرضه کننده ی روغن های گیاهی هستند اقدام به خرید دستگاه های صنعتی عطاری می کنند.

خرید دستگاه صنعتی عطاری

همانطور که گفته شده، امروزه خرید دستگاه های صنعتی عطاری از عطاری آنلاین بسیار افزایش یافته است که از علت های آن می توان به تغییر یافتن روش های عصاره گیری و روغن کشی اشاره کرد زیرا در گذشته این فعالیت ها بصورت دستی و سنتی انجام می شد اما اکنون دستگاه های صنعتی توانسته اند جایگزین روش های قدیمی شوند و بسیار پر کاربرد و پرفروش شوند.

دستگاه روغن کشی

افرادی که اقدام به خرید دستگاه های صنعتی می کنند، بیشتر برای استخراج دانه های روغنی از دستگاه روغن کشی استفاده می کنند از این رو میزان خرید این دستگاه ها، امروزه بسیار بالا رفته است و این موضوع نیز می تواند ناشی از تمایل استفاده ی مردم به روغن های گیاهی را دانست.

 قیمت دستگاه روغن گیری

حال یکی از موضوعاتی که هنگام خرید دستگاه های صنعتی و بخصوص دستگاه های روغن گیری به آن توجه ویژه ای می شود، قیمت دستگاه روغن گیری است که این موضوع به عوامل متعددی مانند قدرت موتور دستگاه، برند دستگاه و نوع روغن کشی آن مربوط است.

انواع دستگاه روغن کشی

دستگاه های روغن کشی در انواع مختلفی در سطح بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند و تنوع بسیار بالایی دارند که اصلی ترین موردی که باعث خلق و پیدایش انواع دستگاه روغن کشی شده است، روغن گیری از مواد و دانه های خاص و همچنین روش استخراج و روغن گیری آنها است.

دستگاه روغن کشی پرس سرد و گرم

دستگاه های روغن کشی به روش های مختلفی اقدام به استخراج روغن می کنند که معمولا توسط دو روش پرس سرد و پرس گرم هستند.

دستگاه روغن کشی پرس سرد نسبت به پرس گرم از مزایای بسیار بالاتری برخوردار است که از مهمترین آنها می توان به حفظ عطر و بو و کیفیت روغن اشاره کرد که این نکته در روغن های گیاهی بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه ارده و کره ساز

یکی دیگر از دستگاه های صنعتی بسیار محبوب و پرطرفدار دستگاه های ارده و کره ساز هستند که این دستگاه ها توانسته اند در تولید ارده های گیاهی و طبیعی و همچنین باکیفیت بخصوص ارده کنجد، بسیار ائده آل عمل کند و محصولاتی طبیعی و باکیفیت را برای تغدیه ی سالم افراد، عرضه کنند.

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)