روش‌های ارسال سفارش

۱- سفارشات در شهر تهران توسط ناوگان ویترین‌فود ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی یکی را در شهر تهران انتخاب نمایند.

۲- در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر ناوگان ویترین‌فود، توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند.

۳- در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله‌ی آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

هزینه‌ی ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روش‌های مختلف ارسال و هزینه‌های مرتبط با هر کدام از آنها را در سبد خرید خود مشاهده نمایند. این هزینه‌ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، به‌صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال عادی حداقل یک و حداکثر سه روز کاری می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش‌بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۲ تا ۵ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراین‌صورت مسئولیت و هزینه‌ی ارسال مجدد آن بر عهده‌ی مشتری می باشد.

سفارش‌های ارسال شده توسط پست و باربری

سفارش‌هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت ۹ نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۱ تا ۵ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.