به استحضار می رساند، امکان تحویل فوری سفارش در حال حاضر مختص شهر تهران بوده و امیدواریم به زودی در سایر کلان شهرهای کشور نیز فراهم گردد.

فروشگاه اینترنتی ویترین‌فود، جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک تا دو روز کاری، امکان ارسال فوری سفارش در کمتر از ۳ و حداکثر ۵ ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود بصورت فوری را دارند، می توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در کمتر از ۳ ساعت و حداکثر ۵ ساعت در منزل یا محل کار خود دریافت نمایند.

این موضوع قابل توجه است که ارسال فوری سفارش ها شامل هیچگونه محدودیت کالایی نمی شود و مشتریان محترم می توانند از یک عدد روغن ۳۰ سی سی تا به‌طور مثال ده‌ها گالن روغن ۲۰ لیتری را در کمتر از ۳ و حداکثر ۵ ساعت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

جهت دریافت سفارشات به این روش، هزینه‌ی ارسال بر عهده‌ی مشتری می‌باشد. برای درخواست ارسال فوری در شهر تهران می‌توانید پس از ثبت سفارش با واحد فروش سایت ویترین‌فود ۰۲۱۲۲۹۵۳۵۸۴ تماس گرفته و با بیان شماره‌ی سفارش و قبول پرداخت هزینه، سفارش خود را ظرف مدت ۳ الی ۵ ساعت تحویل بگیرید.