خرید اقساطی از ویترین‌فود

سلام همراهان عزیز ویترین‌فود. ما به تازگی برای شما شرایطی فراهم آورده‌ایم تـا بتوانید با تهیه‌ی «کـارت اعتباری خرید» تمامی محصولات مورد نظر خود را به‌صورت اقساطی خرید کنید و بتوانید اقساط آن را مـاهـانه در لندو پـــرداخت کنید.

مراحل ثبت سفارش اقساطی:

۱- اولین قدمی که باید بردارید، مراجعه به سایت لندو است. پس از ثبت‌نام می‌توانید نسبت به انتخاب فروشگاه اینترنتی ویترین‌فود «کارت اعتباری خرید» فروشگاه را انتخاب و تعداد ماه‌های پــرداخت تا ۱۲ ماه را تعیین کنید؛ سپس آن را به سبد خـرید خود اضافه کنید.

۲- در مرحله‌ی بعدی لازم هستش که مدارک خودتون رو برای اعتبارسنجی در پروفایل خودتون برای لندو ارسال کنید.

۳-بـعد از این‌که مدارک خودتون رو (تصاویــر مدارک) رو ارسال کردید، اطلاعات شما توسط کارشناسان لندو حداکثــر تا ۴۸ ساعت مــورد بــررسی و اعتبارسنجی قـرار گرفته و در صورت تـأیید شدن مدارک درخواست شما ثبت می‌شود.

۴-بعد از تـأیید در مرحله‌ی اعتبـارسنجی، یک کد تخفیف ۱۰۰درصدی بـرای شما ارسـال می شود؛ وشما می‌توانید با مراجعه به سایت ویترین‌فود خرید خودتون رو با خیال راحت انجام بدید و اقساط رو به لندو پرداخت کنید.

از کارت اعتباری خرید ویترین‌‎فود چطور استفاده کنم؟

پس از این‌که اعتبارسنجی شما صورت گرفت و کد تخفیف ۱۰۰ درصدی رو دریافت کردید می‎‌تونید از فروشگاه ویترین‌فود خرید خودتون رو انجام بدید.  شما می‌تونید تمامی محصولات ویترین رو به راحتی از طــریق کـارت اعتبـاری خـرید به صورت قسطی خریداری کنید. شما حتی می‌تونید دستگاه روغن‌کشی و دستگاه ارده و کره‌ساز رو به صورت اقساطی خرید کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید اقساطی دستگاه‌های روغن‌کشی و سایر محصولات موجود در فروشگاه ویترین‌فود می‌تونید به سایت لندو مراجعه کنید و یا با شماره‌ی ۴۲۴۰۹۰۰۰ – ۰۲۱ تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خودتون رو به دست بیارید و بعد از کسب اطلاعات مورد نظر نسبت به خرید اقدام نمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

دیدگاه‌ها ۰

*
*